سوالات متداول

خیر، استفاده از امکانات اصلی خونه سرا نظیر ثبت ملک، جستجوی ملک و مشاهده اطلاعات تماس ملک کاملا رایگان می باشد
برای پیدا کردن ملک مورد نظرتون شما باید در سایت جستجو کنید و یا به لیست املاک موجود مراجعه کنید.
درصورتیکه تمایل دارید تا از امکانات کامل خونه سرا (نظیر مدیریت ملک ها، علاقه مندی ها، تقاضاها، فاکتورها و ...) استفاده نمایید باید در خونه سرا عضو شوید.
برای این‌کار میتونید به بخش اضافه کردن ملک مراجعه کنید. ملک شما بعد از وارد کردن اطلاعات به لیست املاک اضافه میشه
تعداد انبوه ملک های ثبت شده روزانه و مخاطب گسترده مانیشن، به شما کمک می کند تا ملک خود را به راحتی بیابید و یا آن را واگذار نمایید. 1. ثبت رایگان ملک 2. ثبت رایگان تقاضاهای ملکی 3. مدیریت فایل ها و تقاضاهای ملکی 4. ثبت و مدیریت آگهی های ملکی 5. مشاهده پیام ها، نظرات و تعداد بازدید کنندگان فایل ها
با کلیک بروی آیکون قلب، ملک های مورد علاقه خود را مشخص نمایید تا همواره از طریق پنل کاربری تان به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.
مشاورینی که بیشترین فعالیت را در سایت دارند و از امتیازات ویژه ای چون معرفی بعنوان مشاور متخصص منطقه در صفحه نخست و لیست نتایج ملک برخوردار هستند. مشاورین متخصص تنها براساس امتیازات کسب شده و توسط سیستم تعیین می شوند و فاکتورهای مانند اعلام واگذاری ملک ها، ثبت ملک های دارای تصویر، ثبت تقاضا، کامل بودن اطلاعات پروفایل و ... در تعیین مشاورین فعال موثر می باشند. برای آشنایی بیشتر با نحوه امتیازدهی، به پنل کاربری خود مراجعه نمایید
برا این‌کار در صفحه جستجو، زمان اضافه شدن به سایت را بغییر دهید. شما می‌توانید در میان املاک اضافه شده در روز گذشته، هفته گذشته و ماه گذشته جستجو کنید.
برای این کار به صفحه اطلاعات املاک مراجعه کرده و بر روی گزینه “درخواست تصحیح اطلاعات” کلیک کنید. در صفحه بعد اطلاعاتی که باید تصحیح شود را همراه با نام،شماره تماس و نسبت شما با این ملک وارد کنید. ما سعی می کنیم که در سریعترین زمان به درخواستها رسیدگی کنیم. ولی این امر ممکن است به دلیل تعداد زیاد درخواستها مدتی طول بکشد.
املاک زیادی در سایت مشاور ثبت شده اند. به همین خاطر الگوریتم های مختلفی برای نمایش بهتر املاک در سایت مشاور طراحی و به‌کار گرفته شده است. پارامترهای مختلفی جایگاه قرار گرفتن املاک را تحت تاثیر قرار می دهد. ولی به طور کلی املاک دارای نقشه و تصویر بالاتر از دیگر املاک مشابه قرار می‌گیرد.
در این صورت لطفا به کلیک بر روی گزینه “درخواست تصحیح اطلاعات” به ما اطلاع بدید، تا در اولین فرصت اطلاعات را تصحیح کنیم.
با توجه به حجم بالای اطلاعات تماس، ممکن است بعضی از اطلاعات صحیح نباشد ( قدیمی یا اشتباه باشد). ما تمامی تلاشمون را می کنیم تا این اطلاعات را را تصحیح کنیم ولی نمیتوانیم تضمینی در اینباره بدهیم.
در خونه سرا بخشی با عنوان ملک های ویژه در نظر گرفته شده تا کاربرانی که تمایل به واگذاری سریع تر ملک شان را دارند بتوانند آن را بیشتر در معرض عموم نمایش دهند. ملک های ویژه در لیست نتایج جستجو، با برچسب مشخص و با اولویت بالاتری نسبت به سایر ملک ها نمایش داده می شوند. علاوه بر این درصورت وجود، به مشاورین محدوده ملک نیز از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می شود. همچنین برای مشاورینی که دارای اکانت هستند، بخشی با عنوان ملک های ویژه در نظر گرفته شده تا بتوانند براساس نوع اکانت شان تعداد مشخصی ملک را ویژه کنند. ملک های ویژه در لیست نتایج اولویت بالاتری نسبت به سایر ملک ها دارند.